کیک یک ماده غذایی بی نظیر برای سلامتی

یکی از بزرگترین فواید خوردن کیک، سلامت روان شماست. انجام کارهایی که دوست دارید، شما را خوشحال می کند. همین امر در مورد خوردن چیزهایی که دوست دارید نیز صدق می کند.

کیک می تواند لبخند را به صورت شما بیاورد، که همیشه چیز خوبی است، اما اگر روز بدی را سپری می کنید، و اگر استرس دارید، نشستن با تکه ای از کیک مورد علاقه تان راه بسیار خوبی برای آرام شدن است برای مدتی آرام باشید

شیرینی پزی باعث کاهش استرس عالی می شود
من عاشق شیرینی پزی هستم. موسیقی را روشن می‌کنم، دور آشپزخانه می‌رقصم، کاسه را لیس می‌زنم و واقعاً از خلق چیزی که طعم عالی دارد لذت می‌برم.

پخت کیک در قالب مافین
بدیهی است که لازم نیست کیک شکلاتی خامه ای را فقط به این دلیل که آن را پخته اید بخورید. اما، من پختن غذا برای افراد دیگر را استرس زاتر می دانم. وقتی برای خانواده‌ام نان پخت می‌کنم، هیچ فشاری وجود ندارد، فقط سرگرمی است.

کیک یک تقویت کننده عالی انرژی است
شکر نام بدی دارد. اما، در واقع، در مقادیر کم، می تواند یک افزایش انرژی فوق العاده باشد. کمی شبیه به کافئین، اگر زیاده روی کنید، احساس سیری و تنبلی خواهید کرد، و مطمئناً کاهشی از سطح شیرین وجود دارد.

اما یک تکه کوچک قند کافی برای هیچ یک از این عوارض جانبی ندارد. اگر به تقویت سریع نیاز دارید، یک تکه کیک می تواند ایده آل باشد.

کیک یک غذای اجتماعی است
بله، شما می توانید کیک را به تنهایی بخورید. این در واقع یک تقویت کننده سلامت روان بسیار خوب است که فقط به این دلیل که می خواهید خودتان را درمان کنید، و 5 دقیقه کاری انجام ندادن جز چشیدن طعم ها همیشه عالی است.

چه به تنهایی و چه با دوستانتان کیک خود را می خورید، همیشه خوب است که منتظر چیزی باشید. یکی از مزایای کیک تولد گردویی این است که برنده شدن آسان آن است. اگر روز بدی را سپری می‌کنید، یا در نیمه راه دراز مدت، دانستن اینکه کیک شکلاتی در خانه وجود دارد می‌تواند کار را آسان‌تر کند.

یکی دیگر از راه هایی که خوردن کیک می تواند به کاهش وزن کمک کند، کنترل هوس است. اگر بدانم که می توانم بعد از ظهر یک تکه کیک بخورم، کمتر بیسکویت و شیرینی انتخاب می کنم.

اگر چیز شیرینی برای پودینگ داشته باشیم، احتمال کمتری وجود دارد که بعد از ظهر به سراغ شکلات بروم. اندازه گیری و کنترل یک تکه کیک اسفنجی وانیلی آسان تر از یک کیسه بزرگ است و هر چه زودتر غذا را بخورید، قبل از خواب راحت تر می سوزد.

اما، کیک مغزدار می تواند اجتماعی نیز باشد. یک فنجان قهوه و یک تکه کیک با یک دوست خوب یک تقویت فوق العاده است، که نیازی به صرف زمان یا تعهد بزرگ ندارد. قرار گرفتن در یک برنامه شلوغ بسیار آسان تر از قرار ناهار است.

 • منابع:
  1. The Benefits of Eating Cake

 • تبلیغات: 
  1. درست کردن آجر با استفاده از پنیر
  2. صابون باعث می شود تا چرخ دنده ساعت بهتر بچرخد!!
  3. این روش ها شما را زود تر به اهدافتان می رساند!
  4. مردی که با بیل تراکتور گنج پیدا کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.