کشف تلویزیون سامسونگ 49 اینچ جدید در تابوت مصریان

سامسونگ اعلام کرده است که تمامیتلویزیون های هوشمند این شرکت در سال 2015 به سیستم عاملجدید تایزن خود مجهز خواهند شد .

Tizen یک پلتفرم متن باز است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد محتوای سازگار با همه دستگاه ها ایجاد کنند.

رابرت کینگ، نایب رئیس بخش الکترونیک مصرفی تلویزیون سامسونگ 49 اینچ جدید الکترونیکس در انگلستان و ایرلند، گفت:   ساخت پلت فرم تلویزیون هوشمند ما در اطراف تایزن، گامی انقلابی به سوی یک سیستم بسیار هوشمندتر و یکپارچه تر است. تایزن نه تنها تجربه سرگرمی را برای مشتریان امروز ما بهبود می بخشد، بلکه پتانسیل بزرگی را برای آینده سرگرمی خانگی باز می کند.

Smart Hub بازطراحی شده در یک صفحه نمایش داده می شود و دسترسی آسان به محتوا را با اولین صفحه نمایش جدیدترین محتوای مالک و توصیه های سفارشی برای گزینه های سرگرمی بیشتر ارائه می دهد. همچنین دارای کنترل چهار طرفه بهینه است.

با Wi-Fi Direct، محتوا به طور یکپارچه تنها با یک کلیک از یک دستگاه تلفن همراه به تلویزیون و برعکس به اشتراک گذاشته می شود.

با استفاده از بلوتوث کم مصرف (BLE)، نرم افزار تلویزیون هوشمند سامسونگ به طور خودکار دستگاه های تلفن همراه سامسونگ را در نزدیکی جستجو می کند و به آنها متصل می شود.

 این همگرایی آسان به افراد اجازه می‌دهد تا تجربه چند صفحه‌نمایش را با دسترسی به سرگرمی در چندین دستگاه سازگار داشته باشند.

 همچنین امکان تماشای پخش زنده یا تلویزیون در دستگاه های تلفن همراه، در هر نقطه از شبکه خانگی، حتی اگر تلویزیون آنها خاموش باشد، وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.