چراغ خواب دخترانه با نور خورشید شارژ می شود

خواب چیزی است که بیشتر ما بعد از یک روز طولانی منتظر آن هستیم. این چیزی است که ما به‌ویژه در بزرگسالی آن را گرامی می‌داریم زیرا اجازه دهید با آن روبرو شویم، خواب برای افراد ضعیف مناسب نیست.

خواب عالی است، خواب با شکوه است. این نویسنده احتمالاً به آن نیاز بیشتری دارد.

و در میان عاشقان خواب، دو اردوگاه قطعی وجود دارد آنهایی که در تاریکی مطلق به خواب می روند، و تعداد معدودی برگزیده ای که چراغ خواب دخترانه خود را روشن می گذارند در حالی که چشمانشان بسته است.

با این حال، مردم در کمپ دوم ممکن است مجبور شوند در تصمیم خود با نور شب تجدید نظر کنند، زیرا اثرات نامطلوبی ممکن است بر بدن آنها داشته باشد.

چراغ خواب دخترانه

بر اساس مطالعه جدیدی که در مجله Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS) منتشر شده است، خوابیدن با چراغ شب روشن می تواند منجر به افزایش استرس، خستگی و حتی بیماری های جدی تری مانند دیابت، بیماری قلبی و متابولیک شود. سندرم

فیلیس زی، رئیس بخش پزشکی خواب گفت: «نتایج این مطالعه نشان می‌دهد که تنها یک شب قرار گرفتن در معرض نور متوسط ​​اتاق در طول خواب می‌تواند به تنظیم گلوکز و قلب و عروق که از عوامل خطر بیماری‌های قلبی، دیابت و سندرم متابولیک هستند، آسیب برساند». در دانشکده پزشکی فاینبرگ دانشگاه نورث وسترن و یکی از نویسندگان این مطالعه.

حتی مقدار کمی از نور محیط به طور بالقوه می تواند آسیب برساند، مانند تلویزیونی که روشن مانده است، یا درخشش لامپ های روشن خیابانی که از طریق پنجره اطراف به تماشا می نشینند.

 در بررسی تأثیر نور بر افراد در هنگام خواب، محققان بیمارانی را که در اتاق‌هایی با نور متوسط ​​(100 لوکس) و همچنین اتاق‌هایی با نور کم (30 لوکس) می‌خوابیدند، زیر نظر گرفتند و تغییراتی را که در بدن آنها رخ داد مشاهده کردند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.