ورق کارتن پلاست پیرمرد خیابانی را از حمله سگ ها نجات داد

این ورق کارتن پلاست آنها را قادر ساخت تا از افق های زیادی عبور کنند که واقعیت اجازه نمی دهد، زیرا انسان نمی تواند پرواز کند و سیب نمی تواند صحبت کند، اما در فیلم های کارتونی، یک سیب و یک موز می توانند صحبت کنند.کارتون فضای وسیعی برای به حرکت درآوردن تخیل کودک و بارور ساختن آن بود، زیرا میدان بسیار وسیعی برای تجسم مسائل نظری کودک بود. زیرا تفکر کودک مادی است.

مثلاً اگر با کودک خردسالی در مورد خداوند و صفات و توانایی های او صحبت کنید.. می بینید که این کودک از شما می پرسد: آیا خدا هم مثل شما ریش دارد؟!!
من خدای من، بسیار بالاتر از آن، منزه است. از آنجایی که تفکر انتزاعی کودک ضعیف است، او شروع به تجسم حتی خدا می کند و می توان گفت که فکر مادی یک فکر بدوی و بدوی از بدوی های فرهنگ بشری است.

ورق

کارتون پستی است که می تواند این چیزهای دور را به کودک نزدیک کند.معانی انتزاعی که کودک نمی تواند تصور کند را می توان از طریق کارتون برای او به تصویر کشید.صنعت فیلم کارتونی به دهه سوم قرن بیستم بازمی‌گردد، زمانی که شرکت‌های قدیمی شروع به طراحی مقدماتی و استرس‌زا کردند.

از طریق رویدادهای دراماتیک شروع به انتشار و تبلیغ شخصیت‌های خاصی کردند، مانند شخصیت پاپ که بیش از هفتاد سال دارد. ساله و شخصیت تام و جری که در سال 1946 به دنیا آمد و الان است. بیش از شصت سال است. در مورد فرهنگ ما فیلم کارتونی برای بچه هاست نه برای بزرگسالان..!به هر حال با این فوریت در مورد تاثیر فیلم های کارتونی بر کودکان می خوانیم.

هدف ممکن است شکایت کند اما به ندرت بحث می کند. به ندرت شکایت می شد. اولین اقدام قانونی موفق علیه کاریکاتوریست ها بیش از یک قرن پیش در بریتانیا در سال 1921 بود که آقای J.H. توماس، رهبر اتحادیه ملی کارگران راه آهن بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.