لوله پلیکا کشاورزی که عایق حرارتی دارد

روشی برای استفاده از لوله های پلاستیکی به جای گلدان های معمولی برای پرورش نهال در کار اصلاح چغندر شرح داده شده است.

این لوله پلیکا کشاورزی دارای مزیتی هستند که سبک هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و شکل بهتری به ریشه می دهند و در نتیجه وزن کمتری در هنگام برداشت حاصل می شود.

بخشی از کارهای اولیه را می توان در زمستان انجام داد. یک عیب این است که پلاستیک در خاک پوسیده نمی شود و ممکن است هنگام رشد محصول بعدی باعث ناراحتی شود.

لوله پلیکا کشاورزی

عملکرد چغندرهای کاشته شده در لوله برابر با عملکرد کشت معمولی در فضای باز است. هزینه حدوداً 1 سنت هلندی برای هر لوله نباید مخالفتی با استفاده از آن در کار آزمایشی صحرایی باشد. لوله ها همچنین می توانند به خوبی با سایر محصولات در گلخانه ها استفاده شوند.

به عنوان تولید کننده محصولات بصری پیچیده، ما از فرآیند اکستروژن برای تولید لوله های پلاستیکی ساخته شده از اکریلیک و پلی کربنات برای مشتریان خود در طیف گسترده ای از انواع و بالاترین کیفیت سطح استفاده می کنیم. 

ما علاوه بر لوله های گرد و مربع، لوله هایی را با منشورهای داخلی برای کنترل نور یا انتشار نور نیز عرضه می کنیم. ما قطر، ضخامت دیوار و طول را به صورت جداگانه با نیازهای شما تطبیق می دهیم. 

برای به حداقل رساندن تلاش شما، لوله های اکریلیک یا پلی کربنات شما را مستقیماً در صورت درخواست پردازش می کنیم مزیت شما باز کردن بسته بندی و مونتاژ!

ما لوله های پلاستیکی شفاف ساخته شده از اکریلیک یا پلی کربنات را با دقت اتصالات تضمین شده تولید می کنیم. مناطق مختلف کاربرد اغلب به ویژگی‌های منحصر به فرد پلاستیک نیاز دارند.

به همین دلیل است که ما لوله‌ها را با نیازهای شما تطبیق می‌دهیم. اکریلیک یا پلی کربنات؟ – ما به شما در انتخاب ماده مناسب برای لوله خود توصیه می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.