فوم برای تخت روند درمان سرطان را سرعت می‌بخشد

اگر ندارید یا نمی توانید اعداد چهار رقمی دقیق یک محصول فوم را بدست آورید. سپس یک روش ابتدایی برای سنجش استحکام وجود دارد.

شما معمولاً می توانید به سادگی با دراز کشیدن روی چند تخت مختلف در فروشگاه تخت، استحکام را در عمل مشاهده کنید و شما نیازی به ماشینی ندارید تا خودتان آن را آزمایش کنید فقط برای اینکه یک ایده تقریبی داشته باشید.

در تصویر زیر، من تقریباً فشار یکسانی را به دو نوع مختلف فوم برای تخت وارد می‌کنم . همانطور که می بینید سمت راست در برابر فشار رو به پایین من مقاومت بیشتری دارد. بنابراین می توانم با خیال راحت فرض کنم که این رده بندی استحکام بالاتری نسبت به سمت چپ دارد.

فوم برای تخت

اگر قصد خرید فوم را دارید و می توانید آن را به صورت دستی ببینید یا می توانید از قبل نمونه ای تهیه کنید، پس خودتان این آزمایش ساده را انجام دهید و درک بهتری از معنای واقعی درجه سفتی خواهید داشت.

بنابراین اکنون می دانیم که چگالی کف و سفتی یکسان نیستند و اکنون می دانیم استحکام کف چیست، بیایید به سراغ تراکم کف برویم.

چگالی فوم به سادگی به سنگینی فوم مربوط می شود. چگالی فوم یک واحد اندازه گیری است که نشان می دهد فوم چقدر وزن را در هر فوت مکعب تحمل می کند. سپس این دو عدد با هم ترکیب می شوند. بنابراین 2.8 پوند برابر با 28 است.

تراکم نیز نشانه دوام است. هر چه این عدد بیشتر باشد، طول عمر بیشتر است.

هرچه فوم متراکم‌تر (سنگین‌تر) باشد، غشاء محکم‌تر بسته‌بندی می‌شود، به این معنی که محصول بیشتری در هر فوت مکعب وجود دارد و بنابراین انعطاف‌پذیری و طول عمر بیشتری دارد.

باز هم نحوه استفاده شما از فوم وارد عمل می شود. در مناطق با تردد بالاتر باید از فوم با چگالی بالاتر استفاده شود.

چگالی معیاری برای سنجش میزان سفت بودن فوم نیست. فوم در واقع می‌تواند نرم باشد، اما از نظر وزن (یا کیفیت) متراکم باشد. چگالی عمدتاً نشانگر کیفیت و طول عمر فوم است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.