فرش 9 متری ارزان که سمباد در سفرهایش برای همسرش هدیه آورد

کیفیت فرش با توجه به نوع نخ استفاده شده و تراکم آن مشخص می شود. نوع نخی که در فرش استفاده می شود از بسیاری جهات موثر است، از تمیز کردن آسان فرش گرفته تا مدت زمان استفاده از فرش.

 علاوه بر نوع نخ، تعداد دفعات بافته شدن نخ ها که به تراکم پرز معروف است نیز بسیار مهم است. اگر قسمتی از فرش را تا کنید و کف آن را به راحتی نبینید به این معنی است که فرش مرتب بافته می شود. 

خوب با توجه به نخی که در فرش 9 متری ارزان استفاده می شود، کاربردی ترین نوع فرش کدام است، انواع فرش چه ویژگی هایی دارد؟

فرش 9 متری ارزان

یکی از انواع فرش با ماندگاری بالا، فرش اکریلیک است. این نوع فرش از نظر نرمی و راحتی شبیه فرش پشمی است. فرش‌های اکریلیک که از فرش‌های پشمی ارزان‌تر هستند، یکی از پرطرفدارترین انواع فرش هستند. 

در فرش‌های اکریلیک که کمتر لکه‌دار می‌شوند نیز مشکل پیلینگ دیده می‌شود. فرش های اکریلیک به عنوان فرش های اتاق نشیمن بسیار ترجیح داده می شوند زیرا در برابر سایش مقاوم هستند و مفیدترین نوع فرش محسوب می شوند.

یکی از بزرگترین دلایل انتخاب فرش های پلی استر که یکی دیگر از انواع فرش های بادوام است، این است که لکه های پایه آب را در خود نگه نمی دارند، در برابر آب مقاوم هستند و به راحتی تمیز می شوند و می توانند انواع رنگ های مختلف را به وضوح منعکس کنند. 

آنها نسبت به فرش های پشمی و اکریلیک مقرون به صرفه تر هستند.

فرش های پلی آمید که در برابر سایش مقاوم هستند، ضد لک هستند و به راحتی تمیز می شوند. دارای ساختارهای روشن است و پلی آمید از جمله الیافی است که اغلب در تولید فرش استفاده می شود.

فرش های پلی پروپیلن بسیار ارزان هستند زیرا با ارزان ترین نوع نخ تولید می شوند. آنها لک نمی شوند و به راحتی تمیز می شوند. 

علاوه بر این، آنها به سرعت ردپای مبلمانی که روی آنها قرار داده شده است را پیگیری می کنند. نسبت به گرما ناپایدار هستند. آنها نباید ترجیح داده شوند زیرا عمر کوتاهی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.