فرش 12 متری هفتصد شانه که نیاز به شستن ندارد

کیفیت فرش به کار رفته در اتاق خواب، آشپزخانه و سایر اتاق های منازل ما به خصوص اتاق نشیمن برای همه ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

وقتی برای خانه و محل کارمان مبلمان یا مبلمانی می‌خریم، دقت می‌کنیم که در اقلامی که می‌خریم، ویژگی‌هایی داشته باشیم.

این امر برای لذت استفاده از اقلام با دقت و دقت انتخاب شده و همچنین برای راحتی و طول عمر اقلام خریداری شده ضروری است. در فرش‌های ما که به نام اتاقی که استفاده می‌کنیم، عنصر کیفیت جایگاه مهمی در هنگام خرید فرش دارد.

هنگام خرید فرش 12 متری هفتصد شانه برای خانه یا محل کارمان، باید مطمئن شویم که فرشی که می‌خریم ویژگی‌هایی دارد. اولین مورد از این ویژگی ها کیفیت فرش است.

فرش 12 متری هفتصد شانه

چگونه یک فرش با کیفیت را درک کنیم ؟ سوال موضوعی است که توسط افرادی که قصد خرید فرش را دارند مورد تحقیق قرار می گیرد. عناصر اصلی که باید در یک فرش با کیفیت وجود داشته باشد به شرح زیر است:

  • نوع نخ های استفاده شده در بافت فرش برای کیفیت فرش بسیار مهم است. مواد مورد استفاده در تولید فرش با استفاده از نخ پشمی، نخ پنبه ای و نخ مصنوعی نامگذاری شده است.
  • رنگ ماده به کار رفته در تولید فرش های با کیفیت نیز بسیار حائز اهمیت است کیفیت فرش های تولید شده از نخ های رنگرزی شده با رنگ های گیاهی غیر قابل انکار است. فرش های بافته شده با نخ های تولید شده با استفاده از رنگ های مصنوعی به طور طبیعی کیفیت درجه دو نامیده می شوند.
  • راه دیگر برای فهمیدن اینکه آیا فرش از کیفیت خوبی برخوردار است یا خیر، فراوانی گره های به کار رفته در بافت فرش است. تعداد زیاد گره در هر متر مربع در فرش دستباف یا ماشینی تعیین کننده کیفیت فرش است.
  • یکی دیگر از عواملی که کیفیت فرش را تعیین می کند ارتفاع پرز است، پرز در واقع شامل نخ هایی است که در حین بافته شدن فرش روی سطح فرش باقی می مانند.ارتفاع پرز در فرش ها بسیار مهم است زیرا عاملی در برابر ضربه ایجاد می کند. . به کیفیت فرش های زیر ارتفاع پرز که توسط موسسه استاندارد ترکیه تعیین می شود، کیفیت دوم می گویند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.