شیلنگ خرطومی ۲ اینچ که با هواپیما به پرواز درآمد

یک شیلنگ خرطومی ۲ اینچ خوب یک ابزار باغبانی مهم و سخت کوش است اما انتخاب بهترین آن می تواند گیج کننده باشد. بخش باغبانی فروشگاه لوازم خانگی محلی یا مهد کودک مورد علاقه شما دارای چندین نوع شلنگ باغ در طول های مختلف است که از مواد مختلف و با قطرهای مختلف ساخته شده اند.

وقتی همه این گزینه‌ها را غربال می‌کنید، ممکن است همه انواع چیزها را به دقت بررسی کنید… نیشگون می‌گیرید، بلند می‌کنید، خم می‌شوید، اما آیا واقعاً می‌دانید به دنبال چه هستید؟

روش بهتر و هوشمندانه‌تری برای انجام این بازی خرید شلنگ وجود دارد، بنابراین می‌توانید فصل به فصل بهترین شلنگ باغچه را متناسب با نیازهای فضای باز خود تهیه کنید.

شیلنگ

برای انتخاب بهترین شلنگ آب باغ خود، جزئیات را بررسی کنید و واقعاً معنی گزینه ها را درک کنید. بیایید نگاهی دقیق‌تر به ویژگی‌های شیلنگ بیندازیم که تفاوت زیادی ایجاد می‌کند.

بهترین شلنگ باغبانی به اندازه کافی قوی است که در برابر استفاده مکرر مقاومت کند. اگر تا به حال شیلنگ ترک خورده، شکافته شده یا شکننده شده اید، می دانید که چقدر می تواند خسته کننده باشد.

قبل از خرید، توجه داشته باشید که شیلنگ از چه چیزی ساخته شده است این نشان دهنده خوبی است که نشان می دهد استفاده از آن چقدر آسان است و چقدر طول می کشد.

شیلنگ های فلکسوژن گیلمور فقط لوله های پلاستیکی نیستند  آنها در هشت لایه ساخته شده اند که با یک لایه بیرونی مقاوم در برابر سایش شروع می شود که همچنین در برابر آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش (UV) مقاومت می کند.

لایه‌های داخلی فوم و نایلون به شیلنگ‌های فلکسوژن انعطاف‌پذیری می‌دهند تا در حین حرکت در حیاط یا باغ به راحتی خم شوند.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی که بسیاری از مردم هنگام خرید شلنگ از آن غافل می شوند، انتهای شلنگ است. حتی با حداقل استفاده، کوپلینگ های سبک تر می توانند به راحتی خم شوند حتی اگر به طور تصادفی به آرامی روی آنها قدم بگذارید.

کوچکترین آسیب به کوپلینگ می تواند شلنگ را به درد واقعی تبدیل کند. کوپلینگ های خم شده می تواند به معنای مشکل در اتصال شیلنگ های باغبانی سنگین به اسپیگوت ها، نازل ها و آبپاش ها باشد.

مطمئن شوید که شیلنگ شما دارای یک کوپلینگ برنجی قوی برای مقاومت در برابر ضربه و ریزش است. هیچ کس عمداً از انتهای شیلنگ عقب نمی نشیند اما اگر مجبور شوید به داخل راهرو بکشید و از انتهای شیلنگ خود عبور کنید به احتمال زیاد یک کوپلینگ برنجی خوب خواهد بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.