سایه فقر را از نسل آینده خود دور کنید

بسیاری از افراد با وارد شدن به یک حوزه درآمد زا توانسته اند به یکر فقر موفق دربین اطرافیان خود تبدیل شوند. شما نیز می توانید یکی از این افراد باشید تنها کافی است با همراه باشید تا شما را در این راه همراهی کنیم.

روشویی کابینتی

کیفیت ساخت روشویی، نوع رنگ یا روکش استفاده شده، درجه بندی جنس ورق PVC، خدمات پس از فروش و گارانتی، جنس یراق آلات، آینه و… عوامل تاثیرگذار در قیمت روشویی کابینتی هستند. قیمت های بازار روشویی در ایران بسیار متفاوت است ، گاهی اختلاف ها تا 50 درصد هم میرسد ، حالا علت اینکه قیمت با هم متفاوت است گاهی به خاطر دلال هایی هست که به عنوان واسط از تولید کننده ها خریداری کرده و آن را به دست عموم می رسانند.

روشویی کابینتی

دمنوش زیره

طب سنتی علم گسترده ای دارد و از قدیم الایام‌ رواج داشته است، اساس طب سنتی بر روی گیاهان دارویی است از جمله این گیاهان زیره می باشد، دو نوع زیره وجود دارد زیره سیاه و زیره سبز. از خواص دمنوش زیره سیاه کمتر کسی بی اطلاع است، از خواص بی نظیر این دانه ها موارد بسیاری وجود دارد که به چند نمونه از آن اشاره می کنیم: لطیف کننده،  قابض،  برطرف کننده بادهای غلیظ،  بالا برنده فشار خون،  سوزاننده چربی اضافی بدن،  تسویه خون،  مدر،  افزایش شیر مادر،  کاستن گاز معده و روده،  درمان تنگی نفس و تحریک اشتها،  تقویت قلب و عروق و معده و کاهنده قند خون می باشد.

دمنوش زیره

خلال بادام درختی

خلال بادام درختی یکی از فراورده های جانبی بادام است که دارای قیمت خرید و فروش بسیار متفاوتی است خلال بادام را پس از تولید روانه بازارهای داخلی و خارجی می نمایند و در انواع غذاها و دسرها و سایر مواد خوراکی به صورت گسترده از آن استفاده می نمایند قیمت خرید و فروش خلال بادام تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد از جمله عواملی که قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار می دهد میزان و نوع خرید است هرچه مقدار خیلی بیشتر باشد محصول از قیمت پایین تری برخوردار است.

خلال بادام درختی

کاسه پایه دار

رنگی بودن بسیاری از محصولات در کارخانجات باعث شور و شوق در میان افراد می شودشما می‌ توانید کاسه پایه دار سنگی را در تنوع بالا و رنگبندیهای جذاب بیابید و آنها را تهیه کنید. در کنار رنگ بندیهای متنوع این کالا قیمت این محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است باید به شما مشتریان عزیز بگوییم که قیمت این محصولات مناسب است تا تمامی شما عزیزان بتوانید آنها را برای منزل خود تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.