ساعت dream watch که در آب طلایی می شود

 زندگی و روزهای ما باید برنامه ریزی و زمان بندی شود، که فقط با ساعت می تواند اتفاق بیفتد.

تاریخ و زمان دقیقی وجود ندارد. اختراع اولین دستگاه های زمان سنجی چه زمانی بود؟ اما پیدایش ساعت به پنج یا شش هزار سال پیش برمی گردد. 

زمانی که سکونتگاه های انسانی در خاورمیانه و شمال آفریقا وجود داشت. مصری ها در 3500 سال قبل از میلاد، دستگاهی داشتند که زمان را به شکل یک سنگ مربع بلند که بالای آن یک هرم قرار داشت، نشان می داد.

 که بر روی شن ها سایه می اندازد که نشان دهنده گذشت زمان است تقریباً در همان زمان از ساعت های آفتابی نیز استفاده می شد. 

ساعت dream watch متشکل از یک صفحه فلزی مدور با شیب محدب است که از مرکز بالا می رود خورشید حرکت می کند سایه هایی که روی صفحه ابزار می افتد زمان را نشان می دهد. 

ساعت

امروزه هنوز از برخی ساعت های آفتابی استفاده می شود.در سال اول، 500 سال قبل از میلاد مصریان یک ساعت آفتابی قابل حمل اختراع کردند. که جد ساعت های امروزی است اصطلاح “ساعت” تا قرن چهاردهم استفاده نمی شد.

معنی ساعت در آن زمان معنایی که امروز می دانیم نبود بلکه زنگ یا زنگ هشدار بود.اولین ساعت ها هیچ مکانیزمی در داخل نداشتند. 

اما می تواند برخی از عملکردهای ساعت های امروزی را انجام دهد، اگرچه دقیق نیستند، به عنوان مثال، اولین ساعت زنگ دار متعلق به دوران باستان طراحی ساده ای داشت. شمع سوخت تا جایی که میخ فرو رفت. 

ناخن روی سینی روی زیر می افتد. کاربر را بیدار کنید هنگام بیدار شدن از خواب در ساعت مورد نظر میخ را در شمعدان قرار دهید شمع سوخت تا جایی که میخ فرو رفت. ناخن روی سینی روی زیر می افتد. 

کاربر را بیدار کنید هنگام بیدار شدن از خواب در ساعت مورد نظر میخ را در شمعدان قرار دهید شمع سوخت تا جایی که میخ فرو رفت. ناخن روی سینی روی زیر می افتد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.