دکتری با گردو مراغه دندان ها را کامپوزیت می کند

سعی کنید گردو را روی بلغور جو دوسر یا ماست بپاشید. اگر از کره آجیل استفاده می کنید، مقداری از آن را روی برش های سیب یا موز خود برای یک میان وعده شیرین بمالید.

دیابت انجمن دیابت آمریکا گردو مراغه را “غذای فوق ستاره” می نامد، زیرا سرشار از مواد مغذی ضروری است که سلامت کلی را تقویت می کند، مانند منیزیم، فیبر و آن اسیدهای چرب امگا 3.

آنها همچنین می توانند با سیر نگه داشتن شما با چربی های سالم به مدیریت گرسنگی شما کمک کنند – برای افراد مبتلا به دیابت عالی است.

افرادی که در معرض خطر دیابت هستند ممکن است از افزودن گردو به رژیم غذایی خود نیز سود ببرند.

در یک تجزیه و تحلیل در سال 2018 که در Diabetes/Metabolism Research and Reviews منتشر شد ، افرادی که به طور معمول گردو مصرف می کردند، نسبت به افرادی که آن را نمی خوردند، شانس کمتری برای ابتلا به دیابت نوع 2 داشتند.

گردو و کاهش وزن

فواید گردو برای کنترل گرسنگی ممکن است به کاهش وزن کمک کند و همچنین می تواند مزایای بیشتری را نیز به همراه داشته باشد.

یک مطالعه در سال 2017 که در Nutrition Journal منتشر شد ، نتایج کاهش وزن را از افرادی که یک رژیم غذایی غنی شده با گردو و کالری کاهش یافته مصرف کردند با افرادی که رژیم غذایی کم کالری بدون گردو مصرف کردند، مقایسه کرد.

هر دو رژیم غذایی به افراد کمک کرد تا سریعتر احساس سیری کنند و وزن خود را کاهش دهند. اما کسانی که به طور منظم گردو می‌خوردند، از مزایای اضافی فشار خون پایین و سطح کلسترول LDL برخوردار بودند.

به دنبال راه های خلاقانه ای برای اضافه کردن مقداری گردو به رژیم غذایی خود هستید؟ آنها را در این دستور العمل های خوشمزه امتحان کنید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.