دکتری با چوب ام دی اف متری دماغ بیمار را آتل کرد

هنگام خرید مبلمان چوبی عوامل زیادی وجود دارد. هزینه، رنگ، و کیفیت به نام چند. اما مهم‌ترین سوال این است که چه نوع چوبی می‌گیرید.

اساساً سه نوع چوب ام دی اف متری در مبلمان استفاده می شود: چوب جامد، ام دی اف و تخته سه لا. در این دسته بندی ها، نسخه های باکیفیت و کم کیفیت را خواهید یافت که در نهایت بر دوام طولانی مدت مبلمان و قیمت آن تأثیر می گذارد.

بنابراین، آیا مواقعی وجود دارد که ام دی اف گزینه بهتری نسبت به چوب واقعی باشد؟ یا باید همیشه روی مبلمان چوبی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید؟ ما به این سوالات پاسخ می دهیم و تفاوت بین ام دی اف و چوب واقعی را می گوییم.

چوب ام دی اف متری

چوب جامد یک منبع طبیعی است و مانند ام دی اف فرآیند تولید را طی نمی کند. بین چوب سخت و چوب نرم شکسته می شود. بدون تعجب، چوب سخت از این دو بادوام تر و طولانی تر است.

درختان چوب سخت رشد آهسته دارند و چوب متراکم تری تولید می کنند و به طور کلی از نظر رنگ عمیق تر از درختان چوب نرم هستند. چوب های سخت معمولی که در مبلمان چوبی با کیفیت بالا یافت می شوند عبارتند از: بلوط، گیلاس، افرا، گردو، توس و خاکستر.

 

از طرف دیگر چوب های نرم چگالی کمتری دارند و به اندازه چوب های سخت بادوام نیستند. آنها گاهی اوقات به عنوان پشتیبان یا در داخل کالاهای مورد استفاده می شوند. چوب های نرم معمولی کاج، صنوبر، اقاقیا و چوب لاستیکی هستند.

 

چوب طبیعی یک ماده زنده است. ویژگی های آن هرگز یکنواخت نخواهد بود، بنابراین نمی توان “کمال” را انتظار داشت. ما فکر می کنیم این زیبایی مبلمان چوبی است. هر علامت، لکه معدنی، و الگوی رنگی داستانی در مورد چگونگی سازگاری درخت با محیط خود بیان می کند.

 

مبلمان چوبی طبیعی، به ویژه چوب سخت، در صورتی که به خوبی از آنها مراقبت شود، ماندگاری فوق العاده ای دارند. اینها قطعاتی هستند که در نهایت به میراث تبدیل می شوند – میز ناهار خوری مادربزرگ شما یا میز خواب عتیقه ای که از یک دوست گرفته اید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.