خودکار اکلیلی می تواند دیوار را رنگ آمیزی نماید

آموزش استراتژی خلاصه بزرگی از بحث در اینجا است. آنها به مطالعه ای استناد می کنند که چند سال پیش در ایالات متحده به این بحث دامن زد. در آن، استفاده از خودکارهای قرمز برای علامت گذاری کار، با این ادعا که با «اخطار، نهی، احتیاط، عصبانیت، خجالت و اشتباه» مرتبط است، ممنوع شد. بسیاری دیگر پیشنهاد کرده اند که قرمز، به عنوان یک رنگ، آنقدر “تهاجمی” است که برای علامت گذاری استفاده نمی شود.

توجه نمایید که خودکار اکلیلی می تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد و همواره مشتریان را از سراسر دنیا به سوی خود جلب نماید.

جنبه روانشناسی رنگ تا حدی منطقی است، اما یک مطالعه یک گام فراتر رفت و نشان داد که اگر رنگ جایگزینی مانند آبی را انتخاب کنید، اثربخشی علامت گذاری آسیب می بیند. منتشر شده در مجله اروپایی روانشناسی اجتماعی در سال 2010، بیان کرد که استفاده از خودکار قرمز در مقایسه با رنگ های خنثی، دقت بیشتری را هنگام شناسایی و تصحیح خطاها به ارمغان می آورد. اگرچه لازم به ذکر است که مطالعه با معلمان انجام نشده است.

همواره کشک به عنوان یک ماده غذایی بسیار ایده آل برای شما تهیه شده است و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد   و بسیار خوش طعم است.

بنابراین حتی اگر نمی توانید آگاهانه آن را احساس کنید، این نظریه می گوید که رنگ قرمز شما را در چارچوب ذهنی خاصی برای یافتن خطاها قرار می دهد. تحقیقات دیگر نشان داده است که جوهر قرمز بر ادراک دانش‌آموز از انصاف با توجه به نمره‌ای که به آنها داده شده است تأثیر می‌گذارد – که ممکن است تأثیر منفی بر رابطه بین معلم و دانش‌آموز داشته باشد.

البته کفپوش نیز می تواند برای خودروهای مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد و فضای داخلی خودروهای شما را از پاکیزگی و درخشش برخوردار نماید

Teacher Toolkit نیز به این بحث پرداخته است و می‌گوید رنگ قرمز ” مانع بازیابی دانش‌آموز می‌شود، سلامت روانی آنها را افزایش می‌دهد و نمره امتحان آنها را کاهش می‌دهد!” همه اینها قبل از در نظر گرفتن مشکلات دسترسی با استفاده از خودکار قرمز برای علامت گذاری کار دانش آموزان کوررنگ است.

حتی برخی هستند که پیشنهاد می کنند این همه فقط یک حواس پرتی بزرگ است. در این قطعه از کالوم جیکوبز در TES، او می‌گوید که بحث در مورد خودکارهای رنگی تلاشی برای بررسی معلمان است نه کار دانش‌آموزان.

توجه نمایید که جیوه قرمز در رادیو قدیمی نیز با توجه به نظرات پزشکان می تواند برای مصارف پزشکی و تزریقاتی و یا به عنون یک ماده اعجاب انگیز در نظر گرفته شود.

بنابراین، از چه رنگی باید استفاده کنید؟
شگفت آور است که چقدر بحث و حتی تحقیقات علمی در مورد این سوال انجام شده است. ما را با چیزهای زیادی برای تأمل و دیدن باقی می گذارد

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. سنک زمرد قدیمی ترین سنگ دنیا
    2. پالت های چوبی به رنگ گچی
    3. قیمت انواع میوه استوایی خربزه شاخدار
    4. یک پتوی محافظ کودک یا حیوان عروسکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.