تولید کاپشن چرم مردانه بر اساس یک ایده پسربچه

دوچرخه‌سواران را ببندید و زیپ را در بمب‌افکن‌های خود ببندید، زیرا این مقاله شما را به سفر ژاکت چرمی از ریشه‌های نظامی آن در قرن بیستم به برندهایی می‌برد که بهترین تکرارهای امروزی را انجام می‌دهند.

اگر بخواهیم متحجر باشیم، می‌توانیم بگوییم که برخی از قدیمی‌ترین و بهترین کاپشن چرم مردانه حدود 120000 سال پیش، زمانی که اجداد اولیه ما شروع به پنبه‌کاری روی انعطاف‌پذیری پوست حیوانات کردند، با روش‌های بسیار ابتدایی ساخته شدند. ما از بند‌های چرمی بدوی Anthropocene فاصله زیادی گرفته‌ایم، اما بهترین بخش از یک هزاره طول کشید تا عصاره‌های خلاقانه ما در طراحی یک کت چرمی جامد ریخته شود.

این شاهکار در اوایل دهه 1900 رخ داد، و غافلگیری، غافلگیری، با ضرورت های جنگ تسریع شد، دقیقاً مانند سایر لباس های مردانه مدرن جاودانه که امروزه می پوشیم. یکی از سبک های اصلی که تا به حال ساخته شد ژاکت بمب افکن A-1 بود که توسط خلبانان آلمانی در جنگ جهانی دوم پوشیده شد و توسط خانه فرانسوی Chapal در سال 1925 ساخته شد.

دهه‌های 70 و 80 نیز با سعی تولیدی کاپشن چرم مردانه  ژاکت پرواز، بمب‌افکن و دوچرخه‌سوار  تا حدودی به کت‌های بلندی از نوع پوشش‌های دیوید بووی بر روی جلد Heroes در سال 1977 تبدیل شد، یک شگفتی طنزآمیز که توسط آن تکرار شد.

آنها معمولاً با پوست گوسفند ساخته می شدند و با پشم گوسفند عایق بندی می شدند، که در آن ارتفاعات بسیار مفید بود و فقط یک کابین شیشه ای داشت تا شما را از مرگ و میر یخ زده جدا کند.

لازم به ذکر است که قیمت کاپشن چرم تبریز نیز مناسب حال بسیاری از مشتریان بوده و می توان نسبت به آن واقف بود که نرخهای منصفانه ای اعمال شده است.

در واقع، دمای سرد کاتالیزور اصلی برای این نوع ژاکت‌های چرمی بود (بلشویک‌های روسی نیز آن‌ها را می‌پوشیدند)، اما تا دهه 1950 بود که آنها به اقلام مد پرطرفدار تبدیل شدند.

کاپشن چرم مردانه مشهد هم با تولیدیهای عمده خود این امکان را فراهم نموده است تا شما بتوانید بهترین نمونه ها را دریافت نمایید.

 • منابع:
  1. The Ultimate Men’s Leather Jackets Guide

 • تبلیغات: 
  1. سگ نگهبان برای مواظبت از دام
  2. کشک برای انسان مفید است
  3. بیشتر افراد از شومیز استفاده می کنند
  4. جیوه از منابع طبیعی (آتشفشان ها) در جو وجود داشته است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.