تولیدات جاروبرقی و تلویزیون سامسونگ فراتر از فروش طلا

وقتی نوشابه را از طریق نی می نوشید، از ساده ترین مکانیسم مکش استفاده می کنید. مکیدن نوشابه به بالا باعث افت فشار بین کف نی و بالای نی می شود. با فشار مایع بیشتر در پایین نسبت به بالا، نوشابه به سمت دهان شما رانده می شود.

این همان مکانیزم اساسی در کار در جاروبرقی است، اگرچه اجرای آن کمی پیچیده تر است. در این مقاله، ما داخل یک جاروبرقی را بررسی می کنیم تا بفهمیم که چگونه هنگام تمیز کردن گرد و غبار و زباله های خانه شما مکش را عملی می کند.

همانطور که خواهیم دید، طراحی استاندارد جاروبرقی بسیار ساده است، اما برای تمیز کردن موثر بر اصول فیزیکی زیادی متکی است و می تواند در کنار سینما خانگی اسنوا یک محصول خانگی مناسب باشد.

ممکن است شبیه یک ماشین پیچیده به نظر برسد، اما جاروبرقی معمولی در واقع تنها از شش جزء ضروری تشکیل شده است که از نظر دارا بودن قطعات تا حدودی شبیه به تلویزیون است که بدین روی قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم نیز می تواند مورد توجه قرار بگیرد.

یک درگاه ورودی که ممکن است شامل انواع لوازم نظافتی باشد
یک پورت اگزوز
یک موتور الکتریکی
فن
کیسه متخلخل
محفظه ای که شامل تمام اجزای دیگر است

هنگامی که جاروبرقی را وصل می کنید و آن را روشن می کنید، این اتفاق می افتد:

جریان الکتریکی موتور را به کار می اندازد. موتور به فن متصل است که دارای پره های زاویه دار (مانند پروانه هواپیما) است.
همانطور که پره‌های فن می‌چرخند، هوا را به سمت جلو و به سمت درگاه اگزوز می‌برند (چگونگی کار هواپیماها را بررسی کنید تا بفهمید علت این امر چیست).
هنگامی که ذرات هوا به سمت جلو هدایت می شوند، چگالی ذرات (و در نتیجه فشار هوا) در جلوی فن افزایش می یابد و در پشت فن کاهش می یابد و در کنار این عوامل قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ نیز دستخوش تغییرات است.
این افت فشار در پشت فن درست مانند افت فشار در نی است که وقتی از نوشیدنی خود می نوشید. سطح فشار در ناحیه پشت فن به زیر سطح فشار خارج از جاروبرقی (فشار هوای محیط) می رسد.

این باعث ایجاد مکش، یک خلاء جزئی، در داخل جاروبرقی می شود و هوای محیط از طریق دریچه ورودی به داخل جاروبرقی فشار می آورد زیرا فشار هوای داخل جاروبرقی کمتر از فشار بیرونی است.

همواره قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت نیز به عنوان یک کالای خانگی توانسته است مقرون به صرفه است و می تواند نرخی منصفانه داشته باشد.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. خبر افزایش مصرف حبوبات در آفریقا توسط وزیر بهداشت آن کشور
    2. فرآیند برداشت نقش کلیدی در تعیین طعم و کیفیت نهایی زیتون
    3. دوام آلیاژ آلومینیوم آن را به یک گزینه ایمنی تبدیل می کند
    4. مبل های منحنی برای طراحی اتاق نشیمن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.