توت یک گیاه پر استقبال در درنیا

توت گیاهی از جنس موروس است که شامل مجموعه وسیعی از درختان و درختچه‌ها است که در سراسر نیمکره شمالی کشت می‌شوند.

توت علاوه بر زینتی بودن، کاربردهای تجاری ارزشمندی نیز دارد که آن را به گیاهی با محبوبیت همیشگی تبدیل کرده است. بسیاری از فروشگاه های لوازم باغ و نهالستان ها گیاهان توت سفید را حمل می کنند یا می توانند آنها را برای افرادی که می خواهند آنها را پرورش دهند سفارش دهند.

توت خشک صادراتی کاملاً متنوع هستند و ارائه یک توصیف عمومی را دشوار می کند، اما به عنوان یک قاعده کلی، آنها به عنوان گیاهان جوان بسیار سریع رشد می کنند و سرعت رشد آنها با افزایش سن درختان کاهش می یابد.

توت یک شیره شیری متمایز، گل هایی در گربه های بلند و دنباله دار و میوه های خوراکی کل تولید می کند که شبیه توت سیاه به نظر می رسد. برگ‌های توت معمولاً ساده و اغلب لوب‌دار هستند و درختان برگ‌ریز هستند و در زمستان برگ‌های خود را از دست می‌دهند.سه رقم اصلی توت در سرتاسر جهان رشد می‌کند، اگرچه می‌توان گونه‌های متعدد دیگری را نیز یافت. توت سیاه توت هایی به رنگ بنفش تیره تا سیاه تولید می کند، در حالی که توت قرمز توت قرمز تولید می کند و توت خشک گلستان میوه سفید دارد. در همه موارد، میوه قبل از رسیدن به شدت تلخ است.آیا آمازون واقعا بهترین قیمت را به شما می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.
درختان توت به عنوان گیاهان زینتی می توانند بسیار دوست داشتنی باشند و آنها به ندرت از 40 فوت (12 متر) بالا می روند و می توان آنها را هرس کرد و برای ایجاد یک شکل دلخواه خاص آنها را کوتاه کرد.

بسیاری از مردم از پرورش توت سیاه خشک لذت می برند زیرا می توانند از میوه های خوراکی استفاده کنند و شاخ و برگ آن می تواند بسیار جذاب باشد. تنها عیب توت زینتی میوه آن است که در صورت عدم استفاده ممکن است کثیف شود.از نظر تجاری، توت به عنوان منبع غذایی برای کرم ابریشم بسیار ارزشمند است، موجودی که معروف است رشته های پروتئینی بسیار قوی تولید می کند که می تواند برای تولید الیاف استفاده شود. در تولید کاغذ، به خصوص در آسیا، درخت توت نیز می تواند بسیار مفید باشد.

میوه توت همچنین به صورت تجاری در مرباها، کنسروها و میوه ای از جمله موارد دیگر استفاده می شود. برخی از ارقام میوه های جالب تری نسبت به بقیه دارند. بهترین میوه توت به دلیل محتوای اسیدی ملایم، شیرین و کمی تند است.میزان سختی توت بسته به نوع آن متفاوت است. برخی می توانند دمای بسیار سرد و زمستان های سخت را تحمل کنند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند در معرض دمای زیر صفر قرار نگیرند.

اگر می خواهید توت پرورش دهید، باید از کارکنان یک نهالستان محلی در مورد گونه هایی که در منطقه شما بهترین عملکرد را دارند بپرسید تا مطمئن شوید که درختی مقاوم و قوی به دست می آورید.

 • منابع:
  1. What is a Mulberry?
 • تبلیغات: 
  1. روفرشی ابریشمی که هرگز نیاز به شستشو ندارد
  2. گرانبهاترین فلز جهان طلا
  3. خرید قرص هایی که با خوردن آن می توانید ثروتمند شوید!
  4. مبلغی عجیب برای اجاره قالب کیک در یک شب!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.