تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه که با ضایعات بازیافتی درست شده است

این عبارتی است که امروزه تقریبا در تمام تلویزیون های موجود در بازار یافت می شود. مسلما،یک نظرسنجی اخیر با بیش از 500 خواننده نشان داد که 47٪ در حال حاضر تلویزیون هوشمند دارند.

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه تلویزیونی است که به وای فای منزل شما متصل می شود و می تواند هم برای پخش برنامه ها و هم برای مرور اینترنت استفاده شود.

راهنمای تلویزیون هوشمند چیست را بخوانید تا متوجه شوید که پلتفرم‌های هوشمند چه تفاوتی دارند و کدام برندها بهترین تلویزیون‌های هوشمند را می‌سازند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین پلتفرم هوشمند گوگل (که احتمالاً در تعداد روزافزون مجموعه ها دیده می شود)، مقاله Google TV چیست را بررسی کنید.

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه

اگر در حال حاضر در بازار تلویزیون جدید نیستید، می‌توانید دستگاه‌های هوشمند را به شکل استریم استیک به تلویزیون خود اضافه کنید. محبوب ترین مارک ها از Amazon و Roku هستند.

اینها دارای طیف وسیعی از ویژگی ها و کیفیت تصویر هستند، اما شما همچنین می توانید تلویزیون غیرهوشمند خود را برای پخش جریانی تنظیم کنید

احتمالا مدتی است که این مخفف را شنیده اید. مخفف عبارت Liquid Crystal Display است. به استثنای مجموعه OLED، همه تلویزیون ها همچنان از صفحه نمایش LCD استفاده می کنند که دارای نور پس زمینه هستند.

نورهای پس زمینه فوق ال ای دی یا دیودهای ساطع کننده نور هستند. این است که از طریق صفحه نمایش LCD می درخشد تا تصویر شما را به شما ارائه دهد، و آنها جزئی جدایی ناپذیر از همه تلویزیون ها به جز پیشرفته ترین تلویزیون ها هستند.

تلویزیون شما ممکن است به عنوان یک تلویزیون LED علامت گذاری شده باشد. این بدان معنی است که در واقع هنوز یک تلویزیون LCD است. اگر این شما را گیج کرد نگران نباشید. به خصوص مهم نیست.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.