با زغال چینی وارداتی دکمه لباس درست کنید

زغال های برند سوزانا طبیعی هستند. متأسفانه، شما به راحتی می توانید آن را جعل کنید زیرا اغلب به عنوان تقلبی فروخته می شود.

این زغال چینی وارداتی به صورت چوب های مثلثی تولید می شود. هنگامی که مشتعل می شود، شروع به انتشار بوی ملایم و مطبوع می کند. پنج دقیقه طول می کشد تا روی اجاق بماند و شعله ور می شود.

از کاستی ها می توان گفت دست های بسیار کثیف. سوزان در هر کیلوگرم حدود 250 روبل هزینه خواهد داشت. زغال الفاخر به محبوب ترین زغال در بازار تبدیل شده است.

حالا جای خود را از دست داده است. در چوب، نارگیل و زغال سنگ خود سوز یافت می شود. از 40 دقیقه تا یک ساعت سوخت. زغال چوب یک ماده بسیار مهم برای یک قلیان خوب است.

بستگی به این دارد که چقدر قلیان بخورید و چقدر تمیز باشد. زغال سنگ اصل کلی عملکرد زغال سنگ داغ، تنباکو را گرم و تبخیر می کند.

یک واقعیت مشهور این است که حتی با کیفیت ترین قلیان حتی از تهیه یک کاسه هم رنج می برد، برعکس، می توانید به خوبی روی ارزان ترین قلیان چینی بکشید. کار با گرما در داخل ظرف یک فرآیند مهم در کشیدن سیگار است.

کار با این زغال قلیان. به همین دلیل است که متخصصان در زمینه خود اغلب با نوع خاصی از زغال سنگ کار می کنند که با آن سازگار شده اند و به تمام خواص آن عادت کرده اند.

در صنعت قلیان سازی یک نوع زغال برای قلیان وجود دارد. هیچ پاسخ صریحی برای این سؤال وجود ندارد – کدام بهترین و کدام بدترین است؟ این واقعیت ظاهر روزمره محصولات جدید پیشرفته در دنیای قلیان را تقویت می کند.

هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. در انتخاب زغال سنگ به چه نکاتی باید توجه کرد؟ اول از همه، باید برای مدت طولانی دود شود.

ثانیا زغال سنگ خوب طعم قلیان نمی دهد و خاکستر کمی به جا می گذارد، ثالثا، انتخاب محل خرید زغال سنگ مهم است، زیرا برای کسانی که دنبال روبل ارزان هستند، تقلبی های زیادی در بازار وجود دارد و این نوع زغال سنگ ایده سیگار مناسب را خراب می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.