استفاده از مانیتور سینما خانگی به عنوان پنل یخچال ساید بای ساید

به سینمای خانگی سینمای خانگی یا اتاق های تئاتر نیز می گویند. این سیستم‌های سینما خانگی اسنوا به‌عنوان سیستم‌های صوتی و تصویری سرگرمی استفاده می‌شوند که می‌توانند با استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری در محل شما یک تجربه سینما را ایجاد کنند.

در دهه 1980، سینمای خانگی شامل فیلمی بود که از قبل روی دیسک لیزری ضبط شده بود. پخش کننده VHS و یک تلویزیون لامپ اشعه کاتدی با صفحه نمایش بزرگ سنگین و حجیم.

قابل شرح است که قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم به طور چشمگیری پایین بوده است و می توان آنها را طبق سلایق خود تهیه نمود.

در دهه 2000، نوآوری هایی در سیستم های صوتی، تجهیزات پخش کننده ویدئو و صفحه نمایش تلویزیون صورت گرفت. ویدئو پروژکتورها تجهیزات مورد استفاده در تنظیمات سینمای خانگی را تغییر دادند و کاربران را قادر ساختند تا در خانه تصویری با وضوح بالاتر از صفحه نمایش، کیفیت صدا بهبود یافته و اجزایی که گزینه های بیشتری را به کاربران ارائه می دهند، تجربه کنند.

امروزه، سیستم‌های سینمای خانگی معمولاً از یک تصویر بزرگ از یک ویدئو پروژکتور یا یک صفحه مسطح بزرگ با وضوح بالا استفاده می‌کنند. یک فیلم یا محتوای ویدیویی دیگر روی یک DVD یا دیسک بلوری با وضوح بالا با صدای تقویت‌شده با تقویت‌کننده قدرت چند کاناله روی آن پخش می‌شود.

قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ نیز می تواند مقرون به صرفه باشد و همواره نگاه تمام افراد را به سوی خود بکشاند.

طراحی سیستم های سینمای خانگی:
فیلم یا محتوای تماشای دیگر
یکی از دلایل راه اندازی یک سینمای خانگی تماشای فیلم بر روی یک صفحه نمایش بزرگ است که تصویری فیلم برداری شده از مناظر وسیع ایجاد می کند. در سال 2016، سینماهای خانگی از پخش‌کننده‌های هوشمند Blue-ray استفاده کردند که امکان تماشای دی‌وی‌دی نمایش‌های تلویزیونی و ضبط یا زنده رویدادهای ورزشی یا کنسرت‌های موسیقی را فراهم می‌کرد.

دستگاه های ورودی تصویر و صدا
یک یا چند منبع صوتی و تصویری در یک سیستم سینمای خانگی استفاده می شود. فرمت های رسانه فیلم با وضوح بالا بیشتر ترجیح داده می شوند. برخی از سینماهای خانگی دارای HTPC با برنامه های نرم افزاری مرکز رسانه هستند تا با استفاده از یک رابط کاربری 10 فوتی و کنترل از راه دور به عنوان کتابخانه اصلی برای محتوای ویدیویی و موسیقی عمل کنند.

از دیگر مزیتهای این مرکز این است که قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت را بسیار مقرون به صرفه اتخاذ نموده است.

 • منابع:
  1. 6 Amazing Benefits of Having your very Own Home Theatre

 • تبلیغات: 
  1. خواص زیاد تخمه آفتابگردان برای دام
  2. تاریخچه تولید خودروی رنو با موتور اسپورت
  3. اهمیت تجهیزات پزشکی و توسعه فناوری‌های مرتبط
  4. محافظت از قطعات فلزی مختلف در سیستم خنک کننده با ضدیخ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.