از دستگیره کابینت لوکس برای پوشیدن کفش استفاده کنید

کابینت از قسمت های زیادی تشکیل شده است که دستگیره ها در این میان نقش بسیار مهمی دارند. این یک نوع سخت افزار کابینت است.

 با این حال، بر خلاف لولا، دستگیره کابینت لوکس یک نشت فلزی آشکار است. طراحی شکل آن می تواند کل کابینت را رنگارنگ تر کند. چگونه دستگیره های کابینت را طراحی می کنید؟

جریان اصلی به خوبی از فلز ساخته شده است و روش اصلی، دستگیره های کابینت محدب است، دستگیره های کابینت محدب، که می توانند از شکل و بافت دستگیره ها به خوبی استفاده کنند و به زیبایی آشپزخانه امتیاز دهند.

دستگیره کابینت لوکس

به خاطر زیبایی و ایمنی کل کابینت، برخی افراد دستگیره های کابینت را مخفی می کنند. دستگیره کاملاً در سطح درب کابینت جاسازی شده است، بدون هیچ گونه اجسام بیرون زده و باید در هنگام باز یا بسته کردن درب آن را “کشید”.

این اقدام همچنین مزیت آشکاری دارد که به طور کامل از برخورد جلوگیری می کند، به خصوص برای خانواده هایی که نوزاد در خانه دارند، اگرچه سختی تمیز کردن قسمت دسته بالاتر از دسته بیرون زده است.

استاندارد کابینت خوب در یک آشپزخانه بزرگ، دستگیره های کابینت پیشرفته، دستگیره های مسی در رنگ های یکپارچهسازی با سیستمعامل واضح است که اغلب یکی از اصلی ترین قطعات تزئینی در آشپزخانه است.

دستگیره های آشپزخانه بزرگ می تواند دکوراسیون را برجسته کند و درب تزیینی متقارن به دو دستگیره مجلل و زیبا مجهز شده است.

در آشپزخانه های کوچک درب زیادی وجود ندارد بنابراین مناسب است دستگیره های سرامیکی یا پلکسی میکرو شکل، تک سر و توپی شکل را انتخاب کنید و رنگ یا جنس آن مشابه بدنه کابینت باشد.

اگر دستگیره هایی را پیدا کنید که شکل یا انحنای یکسانی با بدنه کابینت دارند، رابطه بین کابینت و دستگیره می تواند به ویژه هماهنگ به نظر برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.